Корпус Gamemax MT525-2U3TYC-500B
Checkmark в наявності
Артикул: 289663
2 737
Про товар
Геймерські, Miditower, ATX, Micro – ATX, Mini – ITX, PSU – 500 Вт, Слотів.
Більше
Delivery iconВідправимо сьогодні
Delivery iconТермін обміну 14 днів
Delivery iconУ відділення
Опис
Читати повністю Згорнути
Характеристики
  • Клас корпусу Геймерські
  • Типорозмір Miditower
  • Спосіб установки вертикальний
  • Підтримувані материнські плати Mini - ITX
  • Наявність блоку живлення з блоком живлення
  • Потужність блоку живлення 500 Вт
  • Кількість слотів розширення 7
  • Охолоджуючі елементи вентиляційні решітки
  • Пиловий фільтр так
  • Зовнішні роз'єми 2 x Audio
  • Особливості вікно на бічній панелі
  • Максимальна довжина БЖ н.д.
  • Наявність підсвічування на передній панелі
  • Матеріал корпусу Пластик
Всі характеристики
Відгуки
Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
Ваше враження від товару:
Схожі товари
-6%
Геймерські, Miditower, ATX, Micro – ATX, Mini – ITX, Слотів розширення – 7, Вентилятори.
Класичні, Miditower, ATX, Micro – ATX, Mini – ITX, PSU – 400 Вт, Слотів.
-5%
Класичні, Minitower, Micro – ATX, Слотів розширення – 4, Додатково – Front 1×12 см.
Геймерські, Miditower, CEB, ATX, Extended-ATX, Micro – ATX, Mini – ITX, Слотів розширення -.
-5%
Геймерські, Minitower, Micro – ATX, Mini – ITX, Слотів розширення – 4, Вентилятори -.
-5%
Класичні, Miditower, ATX, Слотів розширення – 7, GPU – до 320 мм.
-5%
-8%
Геймерські, Miditower, ATX, Extended-ATX, Micro – ATX, Слотів розширення – 7, Вентилятори – 4.
-5%
Компактні, Minitower, Mini – ITX, PSU – 200Вт, 235 x 217 x 80 мм.
-5%