Корпус Gamemax ET-212-500W-U3
Корпус Gamemax ET-212-500W-U3
Корпус Gamemax ET-212-500W-U3
Корпус Gamemax ET-212-500W-U3
Корпус Gamemax ET-212-500W-U3
Корпус Gamemax ET-212-500W-U3
Checkmark в наявності
Артикул: 336729
2 184
Про товар
Класичні, Miditower, ATX, Micro – ATX, Mini – ITX, PSU – 500 Вт, Слотів.
Більше
Delivery iconВідправимо сьогодні
Warranty Гарантія 12
Delivery iconТермін обміну 14 днів
Delivery iconУ відділення
Опис
Читати повністю Згорнути
Характеристики
  • Клас корпусу Класичні
  • Типорозмір Miditower
  • Спосіб установки вертикальний
  • Підтримувані материнські плати ATX, Micro - ATX, Mini - ITX
  • Наявність блоку живлення з блоком живлення
  • Розташування блоку живлення верхнє
  • Потужність блоку живлення 500 Вт
  • Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " 1
  • Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" 3
  • Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " 2
  • Кількість слотів розширення 7
  • Місця для додаткових вентиляторів Back 1x8/9 см, Side 2x8/9/12 см
  • Зовнішні роз'єми 2 x USB 2.0, 2 x USB 3.0, 2 x Audio
  • Встановлення довгих відеокарт до 320 мм
  • Максимальна висота процесорного кулера 150 мм
  • Матеріал корпусу метал 0,4 мм, пластик
  • Розмір, мм 405 x 330 x 175 мм
  • Вага, кг 3.45
  • Колір чорний
Всі характеристики
Відгуки
Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
Ваше враження від товару:
Корпус Gamemax ET-212-500W-U3
Корпус Gamemax ET-212-500W-U3
Схожі товари
-6%
Геймерські, Miditower, ATX, Micro – ATX, Mini – ITX, Слотів розширення – 7, Вентилятори.
Класичні, Miditower, ATX, Micro – ATX, Mini – ITX, PSU – 400 Вт, Слотів.
-5%
Класичні, Minitower, Micro – ATX, Слотів розширення – 4, Додатково – Front 1×12 см.
Геймерські, Miditower, CEB, ATX, Extended-ATX, Micro – ATX, Mini – ITX, Слотів розширення -.
-5%
Геймерські, Minitower, Micro – ATX, Mini – ITX, Слотів розширення – 4, Вентилятори -.
-5%
Класичні, Miditower, ATX, Слотів розширення – 7, GPU – до 320 мм.
-5%
-8%
Геймерські, Miditower, ATX, Extended-ATX, Micro – ATX, Слотів розширення – 7, Вентилятори – 4.
-5%
Компактні, Minitower, Mini – ITX, PSU – 200Вт, 235 x 217 x 80 мм.
-5%