Корпус Chieftec Uni (BU-12B-300)
Checkmark в наявності
Артикул: 279846
4 096
Про товар
Компактні, Slim, Mini – ITX, PSU – 300 Вт, Слотів розширення – 2, Вентилятори.
Більше
Delivery iconВідправимо сьогодні
Warranty Гарантія 24
Delivery iconТермін обміну 14 днів
Delivery iconУ відділення
Опис
Читати повністю Згорнути
Характеристики
  • Клас корпусу Компактні
  • Типорозмір Slim
  • Спосіб установки універсальний
  • Підтримувані материнські плати Mini - ITX
  • Серія CHIEFTEC Uni
  • Наявність блоку живлення з блоком живлення
  • Розташування блоку живлення нижнє
  • Потужність блоку живлення 300 Вт
  • Модель блоку живлення Chieftec GPF-300P
  • Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " 1
  • Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " відсутній
  • Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" 1
  • Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " 1
  • Кількість слотів розширення 2
  • Кількість і розмір встановлених вентиляторів 1 х 80 мм
  • Місця для додаткових вентиляторів відсутнє
  • Охолоджуючі елементи вентиляційні решітки
  • Зовнішні роз'єми 2 x USB 3.0, 2 x Audio
  • Встановлення довгих відеокарт до 150 мм
  • Максимальна висота процесорного кулера 65 мм
  • Максимальна довжина БЖ н.д.
  • Матеріал корпусу метал, пластик
  • Кардридер так
  • Також шукають компактні, маленькі
  • Розмір, мм 92.5 x 290 x 280 мм
  • Вага, кг 3.55 кг
  • (Збірка) Перекривають кулери зовнішні відсіки 5.25 ні
  • Колір чорний
Всі характеристики
Відгуки
Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
Ваше враження від товару:
Схожі товари
Геймерські, Miditower, ATX, Micro – ATX, Mini – ITX, Слотів розширення – 7, Вентилятори.
Класичні, Miditower, ATX, Micro – ATX, Mini – ITX, PSU – 400 Вт, Слотів.
Класичні, Miditower, ATX, Micro – ATX, Mini – ITX, PSU – 500 Вт, Слотів.
-5%
Класичні, Minitower, Micro – ATX, Слотів розширення – 4, Додатково – Front 1×12 см.
Геймерські, Miditower, CEB, ATX, Extended-ATX, Micro – ATX, Mini – ITX, Слотів розширення -.
-5%
Геймерські, Minitower, Micro – ATX, Mini – ITX, Слотів розширення – 4, Вентилятори -.
-5%
Класичні, Miditower, ATX, Слотів розширення – 7, GPU – до 320 мм.
-5%
-8%
Геймерські, Miditower, ATX, Extended-ATX, Micro – ATX, Слотів розширення – 7, Вентилятори – 4.
-5%
Компактні, Minitower, Mini – ITX, PSU – 200Вт, 235 x 217 x 80 мм.
-5%