Блок живлення до ноутбуку Merlion LENOVO 65W 20V 3.25A, 5.5*2.5 (06894 / LLN65/20-5,5*2,5)
Checkmark в наявності
Артикул: 277386
Saving icon
Ви зекономите: 23
Про товар
Вид – ліцензійний, Сумісність з ноутбуками – Lenovo, тип роз’єму підключення до ноутбука -.
Більше
Delivery iconВідправимо сьогодні
Warranty Гарантія 12
Delivery iconТермін обміну 14 днів
Delivery iconУ відділення
Опис
Читати повністю Згорнути
Характеристики
  • Вихідна потужність 65 Вт
  • Вид ліцензійний
  • Тип роз'єму підключення до ноутбука 5.5 x 2.5 мм
  • Вихідний струм (сила струму) 3.25 А
  • Вихідна напруга 20 В
  • Джерело живлення мережа 220 В
Відгуки
Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
Ваше враження від товару:
Схожі товари
Вид – оригінальний, Сумісність з ноутбуками – Samsung, тип роз’єму підключення до ноутбука -.
ATX, 400 Вт, 20+4 pin, CPU – 4pin, GPU – відсутнє, SATA – 2.
ATX 12V V2.31, 700 Вт, 20+4 pin, CPU – 4+4pin, GPU – 2×6+2 pin.
-5%
Вид – оригінальний, Сумісність з ноутбуками – HP, тип роз’єму підключення до ноутбука -.
-5%
-11%
ATX, 600 Вт, 20+4 pin, CPU – 4+4pin, GPU – 1×6+2 pin, SATA -.
SFX, 450 Вт, 20+4 pin, CPU – 4+4pin, GPU – 1×6+2 pin, SATA -.
ATX 12V v3.0, 750 Вт, 20+4 pin, CPU – 2×4+4pin, GPU – 2×6+2 pin.
-5%
-5%
-5%